Sumi Agro Turkey | Solution And Trust

KARİYER

Sumitomo Corporation Dış Tic. A.Ş. 1996 yılından önce Türk tarımının hizmetinde lokal firmalar aracılığıyla yer almıştır. 1996 yılından Nisan 2013 tarihine kadar Tarım ilaçlari ve Bitki Besleme sektöründe kendi organizasyon yapısını meydana getirerek araştırma geliştirme, satış ve pazarlama faaliyetlerine devam etmiştir. Nisan 2013’ten itibaren Türk tarımının hizmetinde Sumi Agro Turkey Tarım İlaçları Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak devam etmektedir.

 • SATIŞ DEPARTMANI

  İstanbul Merkez ve 5 Bölge Müdürlüğü ile, ağırlıklı olarak Japon üreticilerin ürünlerinin ülke içinde satışını yürütür.

  Detaylı Bilgi
 • İDARİ İŞLER DEPARTMANI

  Lojistik, Muhasebe - Finans, İnsan Kaynakları ve İdari işler departmanlarından oluşur. Tüm idari ve Mail işlerin planlanması, kontrol ve takibini yürütür.

  Detaylı Bilgi
 • PAZARLAMA DEPARTMANI

  Sumi Agro Turkey portföyündeki ve Uzun vadeli plan kapsamındaki ürünlerin Türkiye pazarında uygun doz ve fiyatda konuşlandırılması çalışmaları yapar.

  Detaylı Bilgi

SATIŞ DEPARTMANI

İstanbul Merkez ve 6 Bölge Müdürlüğü ile, ağırlıklı olarak Japon üreticilerin ürünlerinin ülke içinde satışından sorumludur.

Bu ilana aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

BASVUR

İDARİ İŞLER DEPARTMANI

Lojistik, Muhasebe –Finans, İnsan Kaynakları ve İdari işler departmanlarından oluşur. Tüm idari ve Mail işlerin planlanması, kontrol ve takibinden sorumludur.

Bu ilana aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

BASVUR

PAZARLAMA DEPARTMANI

Pazar mevcut koşullarının ve trendlerin araştırma, analizi ve değerlendirmesi ve bu kapsamda Sumi Agro Turkey portföyündeki ve Uzun vadeli plan kapsamındaki ürünlerin Türkiye pazarında uygun doz ve fiyatda konuşlandırılması çalışmaları yapar.

Bu ilana aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz.

BASVUR